16. Ulusal Tekstil Mühendisliği Öğrenci Kongresi

Tüfekçi Makine olarak Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Tekstil Mühendisliği Bölümü tarafından hazırlanan ‘16. Ulusal Tekstil Mühendisliği Öğrenci Kongresi’nde (UTMÖK) 13 üniversiteden toplam 350 öğrenci ile buluştuk.
Genel Müdür Yardımcımız Sayın Seçkin YILDIRIMDEMİR’in de konuşmacı olarak yer aldığı bu kongrede; Sayın YILDIRIMDEMİR öğrencilere Tüfekçi Makine'den, çalışmalarından, yapay zeka ve bunun öneminden, mühendis adaylarının çalışmak istedikleri alanlarla ilgili nelere dikkat etmeleri gerektiğinden ve en önemlisi hayatın içinde farkındalığı yüksek, hayal eden, üreten, öğrenen, öğrendiğini hayata geçiren mühendisler olmaları gerektiğinden bahsetti.
Tüfekçi Makine olarak yer aldığımız bu kongrede öncelikle; bu kongreyi düzenleyen UTMÖK Başkanına, Genel Koordinatörüne ve tüm ekibine, bu süreçte standımızda bize her konuda yardımcı olan Merve Deniz Topalca’ya, en önemlisi kişisel meraklarını tatmin etmek için bu kongreye katılım gösteren tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür eder ve böyle platformlarda yeniden bir araya gelmeyi dileriz.