I. Tekstil ve Endüstriyel İklimlendirme, Toz ve Telef Toplama Danışmanlık Hizmetlerimiz

  1. Projeleri veya Fabrika Binaları hazır olan müşterilerimizle gerçekleştirilen toplantı sonrası, makine yerleşimlerinin ve binalarının durumuna göre minimum enerji kullanımına uygun İklimlendirme, Toz ve Telef Toplama Projelerini çalışıyoruz.
  2. Eğer Fabrika yerleşiminde, müşterinin makine parkurunda veya makine seçimlerinde herhangi bir sorunla karşılaşırsak, sizi bilgilendirip düzeltici öneriler sunuyoruz.
  3. Onaylanan projeler ve öneriler dahilinde eğer istenirse enerjinizi kendinizin yöneteceği ve sizlere artı değerler katacak olan projelerimizi hayata geçiriyoruz ve söz verilen zamanda yerinde montaj faaliyetlerimizi bitiriyor ve sistemlerimize yol vererek kullanımınıza sunuyoruz.
  4. Sistemlerimize yol verme işlemlerimizden sonra garanti kapsamında müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde birlikte, yedek parça ve istendiğinde bakım/onarım hizmetleri sağlıyoruz.

II. Konfor İklimlendirme, Toz ve Telef Toplama Danışmanlık Hizmetlerimiz

  1. Toplu Yaşam Alanları, Toplu Çalışma Alanları, Seralar gibi insanın ve canlının bulunduğu ortamların İklimlendirme, Toz ve Telef Toplama projelerini minimum enerji sarfiyatına uygun çalışarak Tekstil ve Endüstri Sanayisinde kullandığımız bilgilerimizi bu alanda da uyguluyoruz.
  2. Projesi hazır veya yeni bir projeye başlamak isteyen müşterilerimizle birlikte projeleri üzerinden veya yerinde keşif yaparak uygun olabilecek en uygun sistemleri belirliyor, öneriyor ve uyguluyoruz.